Czy Twoja praca jest Twoim hobby?

Malowanie mebli długi czas było moją pracą, ale najpierw hobby, którym zaraziła mnie bliska koleżanka. Osoby doświadczone w biznesie często twierdzą, że nie należy mieszać hobby z pracą, czyli opierać swojego biznesu na hobby. Ja tego spróbowałam i po kilku latach się z tego wycofałam. Powody były różne, głównie rodzinne i organizacyjne, ale na pewno nie były związane z tym, że moje hobby przestało cieszyć. Hobby to jest coś, co daje mi w życiu oddech, z czego nie rezygnuję, coś co pozwala na znalezienie przestrzeni dla mojej kreatywności, potrzeby tworzenia.

Moje hobby

Oprócz malowania mebli bardzo lubię robić na drutach oraz szydełkować. Na drutach najczęściej robię różne elementy garderoby a na szydełku przedmioty użytkowe, takie jak kosze, koszyki, dywany, torebki czy pufy.

Postanowiłam, że na tej stronie, poświęconej głównie malowaniu mebli, znajdzie się też miejsce dla moich dziewiarskich odkryć, sukcesów i porażek. Mam nadzieję, że moje włóczkowo-sznurkowe wpisy będą pomocne dla tych, co jak ja hobbystycznie siadają z drutami czy szydełkiem, aby się zrelaksować czy zrobić coś potrzebnego dla siebie czy domowników.

Kliknij poniżej, na któryś z wpisów, by przenieść się na bloga: