Miło mi Ciebie zobaczyć na mojej stronie o malowaniu mebli

Malowaniem mebli w sposób profesjonalny zajmuję się od pięciu lat. Od kwietnia 2014 do lutego 2019 prowadziłam sklep, w którym sprzedawałam farby do malowania mebli oraz inne produkty wspomagające malowanie oraz stylizowanie mebli. Można było u mnie kupić najlepsze farby do mebli, woski, lakiery, pędzle i inne produkty pomocnicze.

Otwarcie sklepu z farbami do mebli

Sklep nazywał się dawniej Kredowe Meblove a następnie Hemma. Kredowe Meblove to był pierwszy wybór, ponieważ na początku sprzedawałam w sklepie wyłącznie farby kredowe do mebli (wraz z produktami im towarzyszącymi) marki Autentico. Następnie wprowadziłam do sklepu farby mleczne Miss Mustard Seed Milk Paint, a jeszcze później razem z koleżanką sprowadziłyśmy do Polski farby mineralno-akrylowe Fusion Mineral Paint.

Malowanie mebli a klimat w domu

W tamtym momencie sklep nazwałam Hemma, ponieważ chciałam podkreślić moje szersze spojrzenie na temat malowania mebli oraz wartości, jakie są dla mnie ważne. Hemma jest to szwedzkie słowo, które znaczy “u siebie w domu“. Zależało mi, żeby moje klientki (głównie kobiety były moimi klientami) poczuły się w moim sklepie jak u siebie w domu, bezpiecznie i komfortowo. Dlatego sprzedawałam w moim sklepie tylko takie produkty, które sama przetestowałam, wypróbowałam i pomalowałam nimi meble sama w swoim domu.

W Hemma można było kupić farby do malowania mebli a także inne produkty do zabezpieczenia pomalowanej powierzchni oraz do stylizacji mebli. Produkty, które sprzedawałam, umożliwiały i pomagały moim klientkom w sposób piękny i oryginalny samodzielnie pomalować meble, drewno lub inne przedmioty. Najważniejsze jednak było dla mnie to, że farby do mebli, które miałam w ofercie swojego sklepu, były bezpieczne i nietoksyczne. Nie szkodziły nikomu podczas malowania, ani później, gdy pomalowany mebel stał już u kogoś w domu, np. sypialni lub pokoju dziecięcym.

Zamknięcie sklepu z farbami do mebli

Z przyczyn osobistych zdecydowałam się w lutym tego roku zamknąć mój sklep z farbami do malowania mebli, ale moja fascynacja malowanymi i stylizowanymi meblami, a także meblami w ogóle, wcale nie wygasła. Ta strona i blog na niej umieszczony mają być moim sposobem na utrzymanie kontaktu z osobami, które malują lub stylizują meble, albo dopiero się do tego przymierzają i szukają wsparcia, pomocy, wskazówek.

Co mogę Tobie w tej chwili zaoferować?

Wsparcie, poradę, obiektywną ocenę. Jeśli masz ochotę o coś zapytać, potrzebujesz porady, to na stronie Kontakt znajduje się formularz kontaktowyzawsze możesz do mnie napisać wiadomość a ja na pewno Tobie odpowiem.

Jedną z najprzyjemniejszych rzeczy w prowadzeniu sklepu z farbami do mebli, był dla mnie bezpośredni kontakt z klientami. Dzięki malowaniu mebli poznałam wielu ciekawych osób i bardzo dużo się nauczyłam. Na tej stronie chcę się dzielić wiedzą w temacie malowania i stylizowania mebli oraz ją dalej rozwijać.

Zapraszam Ciebie do odwiedzania mojego bloga!

Pozdrawiam serdecznie, Ewa