Miło mi Ciebie widzieć!

Mam na imię Ewa i malowaniem mebli zajmowałam się zawodowo przez kilka lat. Od 2014 do 2019 prowadziłam sklep stacjonarny i internetowy, w którym sprzedawałam farby do malowania mebli oraz inne produkty wspomagające malowanie oraz stylizowanie mebli.

Można było u mnie kupić najlepsze farby do mebli, woski, lakiery, pędzle i inne produkty pomocnicze. Teraz mam przerwę we własnej działalności gospodarczej i malowanie mebli zeszło na drugi plan, ale zamierzam do niego wrócić, bo mało co daje tyle satysfakcji, jak samodzielna odmiana mebla!

Otwarcie sklepu z farbami do mebli

Mój sklep z farbami do malowania mebli początkowo nazywał się Kredowe Meblove a następnie Hemma. Kredowe Meblove to był pierwszy wybór, ponieważ na początku sprzedawałam w sklepie wyłącznie farby kredowe do mebli (wraz z produktami im towarzyszącymi) marki Autentico. Następnie wprowadziłam do sklepu farby mleczne Miss Mustard Seed Milk Paint, a jeszcze później razem z koleżanką sprowadziłyśmy do Polski farby mineralno-akrylowe Fusion Mineral Paint.

Malowanie mebli a klimat w domu

W tamtym momencie zmieniłam nazwę sklepu i nazwałam go Hemma, ponieważ chciałam podkreślić moje szersze spojrzenie na temat malowania mebli oraz wartości, które są dla mnie ważne. Hemma jest to szwedzkie słowo, które znaczy “u siebie w domu“. Zależało mi, żeby moje klientki (bo to głównie kobiety były moimi klientami) poczuły się w moim sklepie jak u siebie w domu, bezpiecznie i komfortowo. Zależało mi na ich zaufaniu, doceniałam je. Dlatego sprzedawałam w moim sklepie tylko takie produkty, które sama przetestowałam, wypróbowałam i pomalowałam nimi meble sama w swoim domu.

W Hemma.pl można było kupić farby do malowania mebli a także inne produkty do zabezpieczenia pomalowanej powierzchni oraz do stylizacji mebli. Produkty, które sprzedawałam, umożliwiały i pomagały moim klientkom w sposób piękny i oryginalny samodzielnie pomalować meble, drewno lub inne przedmioty.

Najważniejsze jednak było dla mnie to, że farby do mebli, które miałam w ofercie swojego sklepu, były bezpieczne i nietoksyczne. Nie szkodziły nikomu podczas malowania, ani później, gdy pomalowany mebel stał już u kogoś w domu, np. sypialni lub w pokoju dziecięcym.

Zamknięcie sklepu z farbami do mebli

Z przyczyn osobistych zdecydowałam się w 2019 roku zamknąć mój sklep z farbami do malowania mebli, ale moja fascynacja malowanymi i stylizowanymi meblami, a także meblami w ogóle, wcale nie wygasła. Ta strona i blog na niej umieszczony mają być moim sposobem na utrzymanie kontaktu z osobami, które malują lub stylizują meble, albo dopiero się do tego przymierzają i szukają wsparcia, pomocy, wskazówek.

Co mogę Tobie w tej chwili zaoferować?

Wsparcie, poradę, obiektywną ocenę. Jeśli masz ochotę o coś zapytać, potrzebujesz porady, to właśnie dla Ciebie na stronie Kontakt znajduje się formularz kontaktowyzawsze możesz do mnie napisać wiadomość a ja na pewno Tobie odpowiem.

Jedną z najprzyjemniejszych rzeczy w prowadzeniu sklepu z farbami do mebli, był dla mnie bezpośredni kontakt z klientami. Dzięki malowaniu mebli poznałam wielu ciekawych osób i bardzo dużo się nauczyłam. Chciałabym mieć nadal kontakt z ludźmi, którzy lubią malowane meble. Na tej stronie chcę się dzielić wiedzą w temacie malowania i stylizowania mebli oraz ją dalej rozwijać.

Zapraszam Ciebie do odwiedzania mojego bloga

Pozdrawiam serdecznie, Ewa

P. S. Myślę, że z czasem znajdzie się tutaj też miejsce dla mojego drugiego hobby, czyli szydełkowania i dziergania na drutach.