Jak dobrać kolor farby do mebla

zamieszczono Jeden komentarz

Zadajesz sobie pytanie – jaki kolor będzie najlepszy dla Twojego mebla? 

Nie mam odpowiedzi innej jak – kieruj się sercem! Niech otacza Ciebie w domu to, co lubisz i to kochasz.

Jaki kolor do pomalowania mebla

Większość ludzi wokół Ciebie maluje meble na biało a Ty uwielbiasz niebieskie odcienie? Kup niebieską farbę do mebli i maluj, nie oglądaj się na innych. Nie bój się opinii innych, patrz na to, co lubisz Ty i domownicy w Twoim domu. Dziecko chciałoby czarną szafę, zielone biurko lub fioletowe krzesło? Dlaczego nie spełnić jego marzenia? Specjalistyczne farby do malowania mebli pozwalają spełnić takie marzenie w jedno popołudnie.

Albo w drugą stronę – ktoś Ci powiedział, że białe kuchnie wyszły dawno z mody? Jeśli zawsze marzyłaś o białej kuchni i nie możesz już patrzeć na szafki z wiśniowymi lub wenge frontami – kup farbę i przemaluj fronty na biało. To Twoja kuchnia, Ty w niej pijesz kawę i jesz śniadanie, niech opinia innych nie pozbawia Ciebie marzeń i planów.

Podchodź do kolorów odważnie, nie bój się próbować

Jeśli jednak masz w sobie obawy, czy kolor, który chcesz wybrać, będzie pasował do Twoich wnętrz, odezwij się do mnie poprzez formularz kontaktowy, który mam na stronie. Widziałam na żywo wszystkie kolory farb Fusion i Miss Mustard Seed, widziałam też wiele kolorów farby kredowej Autentico, którą też kiedyś sprzedawałam w swoim sklepie. Mam pod ręką wszystkie próbniki, wieloma kolorami malowałam meble dla siebie czy dla klientów, więc postaram się Tobie pomóc w wyborze zarówno koloru, jak i farby dla Twojego projektu.

Pozdrawiam, Ewa

Jedna odpowiedź

  1. Fototapety24
    | Odpowiedz

    Ciekawy wpis 🙂 Nie sądziłem, że dobór farby do mebli jest aż tak ważny 🙂

Dodaj swój komentarz